Leasing

Dziś w leasing można wziąć prawie wszystko: od służbowego smartphone’a przez samochód, aż po sprzęt wielkogabarytowy, samolot, jacht i całe linie produkcyjne. Te możliwości  sprawiają, że rozwój przedsiębiorstwa jest dynamiczny, a poszczególne firmy leasingowe konkurują między sobą coraz to z korzystniejszymi warunkami współpracy.
Od kilku lat pomagamy naszym Klientom pozyskać finansowanie na nowe skutery wodne, jachty i łodzie do celów prywatnych, firmowych, ale też czarterowych co, obserwując ostatnie lata, daje im  duży rozwój biznesowy.
Współpracujemy z 7 bankami w zakresie leasingów i innych form finansowania, w związku z czym możemy zaproponować bogatą ofertę dla naszych Klientów.

Leasing daje nam komfort, brak konieczności zaangażowania kapitału firmowego, a także możliwość zoptymalizowania obciążeń podatkowych oraz rozliczenia podatku VAT.

Masz pytania, chcesz sprawdzić ofertę finansowania by spełniać swoje marzenia czy rozwijać swój biznes? Zapraszamy do kontaktu, nasz specjalista zaproponuje rozwiązania dla Ciebie.